KONAKLAMA

Değerli Katılımcılarımız, 

 
Kongre sürecinde konaklama için daha önce öğretmenevlerinde yer ayırtmıştık. Ancak öğretmenevleri farklı konumlarda bulunduğu, az sayıda konaklama imkanı sunduğu ve ulaşım sorunu yaratacağı için tüm katılımcılarımızı tek bir yerde ağırlamaya karar verdik. Bunun için de YTÜ Davutpaşa Kampüsüne çok yakın konumda olan Zeytinburnu PEKOM Polis Eğitim ve Kongre Merkezi\'nde yer ayırttık. PEKOM, beş yıldızlı otel konforunda, nezih ve kaliteli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca 18-19-20 haziran sabahları ve akşamları PEKOM-YTÜ arasında servis imkanı sağlanacaktır. 
 
PEKOM web sayfası: http://polisevi.iem.gov.tr/pekom 
PEKOM Tel: (212) 484 58 00 veya  0505 891 40 51

Konaklama için 17-18-19 Haziran günlerine yer ayırtılmıştır. Girişler 17 Haziran Çarşamba, çıkışlar ise  20 Haziran Cuma günü yapılmak zorundadır. 
 
Bu tarihler dışında konaklamak isteyen katılımcılarımızın konaklama işlemleri ve masrafları kendilerine aittir. Bunun için poliseviyle irtibata geçip uygun yer varsa orada veya başka bir yerde yer ayırtmaları gerekecektir.  

Konaklama işlemlerinin bundan sonrasını TEMSEN yürütecektir. Konaklama hakkında değişiklik, iptal, soru vb. konular için lütfen TEMSEN\'le iletişime geçiniz. 

TEMSEN Tel: 0(312) 418 46 59

Kongrede görüşmek dileğiyle,
Kongre Düzenleme Kurulu 
Yıldız Teknik Üniversite Eğitim Fakültesi ©2013